Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
Nawigacja
ZSPiG

Szkoła

Historia szkoły

Dla nauczycieli

Dla uczniów

Dla rodziców

Dokumenty szkolne

Organizacje

Klasy

Wydarzenia

Sukcesy

Konkursy

Opieka zdrowotna

Plan lekcji

Biblioteka szkolna

Świetlica szkolna

Logopeda

Projekty Edukacyjne

Gazetki szkolne

Nasza gmina, powiat

Kontakt

Szkolna Metamorfoza

Koła Muzyczne

Losowa fotografia
Godło
Certyfikaty
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Odkrywców Talentów
Europejski Fundusz Społeczny
BIP
Ankieta
Jak podoba wam się nowa skórka strony internetowej szkoły

Bardzo
Bardzo
60% [378 Głosów]

Średnio
Średnio
17% [109 Głosów]

Nie podoba się
Nie podoba się
22% [138 Głosów]

Głosów: 625
Od: 03/06/2013 18:22
do: 15/06/2017 23:38

Archiwum ankiet
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Rządowy program Dobry Start
Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki
26 maja br. uczniowie naszej szkoły pod opieką pana Witolda Pawlusia wzięli udział w imprezie plenerowej „Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” zorganizowanej na Rynku i stadionie w Żyrakowie. Nasza reprezentacja to uczestnicy biegu – Katarzyna Lach z kl. 6 a, Aleksandra Kasprzyk z kl. 6a, Patryk Wojdyła z kl. 6a i Wiktor Pawłowski z kl. 6b. Plastyków reprezentowała Zuzanna Lisowska z kl. 4 b. Lekkoatleci pokonali dystans 640 metrów. Reprezentant naszej szkoły Wiktor Pawłowski zajął IImiejsce na podium. Zuzia rysowała przy sztalugach pracę plastyczną o tematyce dotyczącej odnawialnych źródeł energii. Wyróżnienia w konkursie plastycznym zdobyły też Maria Passowicz i Karolina Żygłowicz z kl. 7 a. Wszystkich uczestników imprezy nagrodzono. Tegoroczne Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki uświetniły występy taneczne i wokalne.


XII Powiatowy Konkurs Geograficzny Odkryj Europę
Konkurs geograficzny14 maja 2018r. odbył się XII Powiatowy Konkurs Geograficzny „Odkryj Europę”. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy II a naszego gimnazjum: Martyna Kasprzyk,Kinga Korecka, Izabela Maduzia, Mariola Mamroł, Tomasz Kopera i Dominik Zabawa. W konkursie tym tytuł finalisty uzyskała Iza Maduzia. Podsumowanie konkursów organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 2 w Jaśle odbyło się 5 czerwca  bieżącego roku szkolnego. Uczestniczyło w nim kilkoro uczniów naszej szkoły – konkurs „Odkryj Europę” reprezentowała Iza.

oprac. p. M. Pawluś
zdjęcia->>>

Dzień Dziecka
Życie SzkołyDn. 30.05.2018r. w naszej szkole odbył się dzień dziecka. Z samego rana samorząd szkolny zorganizował teleturniej „Jaka to melodia?” którego uczestnikami byli finaliści I etapu konkursu muzycznego. Zwycięskie klasy reprezentowali: kl.5b Patrycja Drzymalska i Karolina Rusztowicz (III miejsce),  kl.5a Maciej Kopeć i Paweł Szyrba (II miejsce),  kl.3a gim. Anna Jucha i Julia Węgrzyn (I miejsce). Następnie przedstawiciele wszystkich klas zaprezentowali się w przebraniach dzieci z innych krajów którzy z radością promowali motto „wszystkie dzieci nasze są”. No zakończeniu „poranka” wszyscy uczniowie mieli godzinę na czas spędzony z klasą i wychowawcą który można było wykorzystać np. na jedzeniu pizzy lub wykorzystać czas aktywnie na orliku szkolnym.
oprac. Adrian Czech kl. 3a

Uczeń naszego gimnazjum Tomek Pacana najlepszy w XIX Powiatowym Konkursie Ekologicznym
Konkurs Ekologiczny 2018

7 maja 2018 r. w SP Nr 2 - Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Jaśle odbył się XIX Powiatowy Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Czyste Środowisko-Czyste Wody a selektywna zbiórka odpadów”.
Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy o środowisku i jego zagrożeniach, kształtowanie postaw proekologicznych, rozwijanie wiedzy
o formach ochrony przyrody.
W konkursie wzięło udział 40 uczniów reprezentujących 9 gimnazjów
z powiatu jasielskiego. Konkurs był jednoetapowy. Uczniowie pracowali indywidualnie rozwiązując test jednokrotnego wyboru składający się z 50 pytań zamkniętych i dwóch pytań otwartych.

Uczniowie naszego gimnazjum zaprezentowali wysoki poziom wiedzy
z zakresu ekologii i ochrony środowiska i uzyskali w tym konkursie imponujące wyniki.

I miejsce: Tomasz Pacana, kl. IIIb
II miejsce: Dorota Żygłowicz, kl. IIIb
IV miejsce: Marek Lenart, kl. IIIb
VI miejsce: Piotr Krajewski, kl. IIIb
W dniu 5 czerwca 2018r. nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu. Laureaci i finaliści konkursu otrzymali,  z rąk Dyrektora Szkoły, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.
Serdecznie gratulujemy sukcesu naszym gimnazjalistom oraz opiekunowi pani Beacie Opałce, która przygotowała uczniów do konkursu!
zdjęcia->>>