Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
Nawigacja
ZSPiG

Szkoła

Historia szkoły

Dla nauczycieli

Dla uczniów

Dla rodziców

Dokumenty szkolne

Organizacje

Wydarzenia

Sukcesy

Konkursy

Opieka zdrowotna

Plan lekcji

Biblioteka szkolna

Świetlica szkolna

Logopeda

Projekty Edukacyjne

Gazetki szkolne

Nasza gmina, powiat

Kontakt

Koła Muzyczne

Losowa fotografia
Godło
Certyfikaty
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Odkrywców Talentów
Europejski Fundusz Społeczny
BIP
Ankieta
Jak podoba wam się nowa skórka strony internetowej szkoły

Bardzo
Bardzo
60% [378 Głosów]

Średnio
Średnio
17% [109 Głosów]

Nie podoba się
Nie podoba się
22% [138 Głosów]

Głosów: 625
Od: 03/06/2013 18:22
do: 15/06/2017 23:38

Archiwum ankiet
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Koło teatralne
Newsy
Koło Teatralne zaprasza do obejrzenia interpretacji wiersza J.Tuwima "Lokomotywa". Praca nad projektem przebiegała zdalnie, a więc była utrudniona, w związku z tym, liczymy na wyrozumiałość. Tym bardziej należy jednak docenić pracę naszych młodych aktorów, zapraszamy.


Bibilioteka
Newsy

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do wypożyczania książek i lektur szkolnych we wtorki w godzinach od 1000 do 1300 .

Informacja
Informujemy, że od dnia 1 kwietnia 2020r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle współpracuje z Środowiskowym Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Jaśle.
Ośrodek świadczy pomoc w zakresie psychoterapii, terapii psychologicznej dzieci i młodzieży do 21 roku życia oraz konsultacji psychologicznych dla rodziców.
Porady świadczone są przez psychologów, psychoterapeutów, terapeutów środowiskowych. Wszystkie świadczenia udzielanie są bezpłatnie w ramach kontraktu z NFZ.
W związku z pandemią infekcji COViD-19 pomoc uzyskać można pod następującymi numerami telefonów:
Anna Sokołowska (psycholog, psychoterapeuta) tel. 532 560 673
Małgorzata Rymarz (psycholog, psychoterapeuta) tel. 515 098 568
Marzena Lechwar (psycholog) tel. 669 056 479

Radosnych Świąt Wielkanocnych
Wielkanoc
Wielkanoc to czas otuchy i nadziei, to czas odradzania wszystkiego, co piękne i dobre w człowieku. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Wielkanoc przypomina nam, że nigdy nie należy tracić nadziei, ponieważ bez względu na to, jak ciemna jest droga, którą się poruszamy, na jej końcu zawsze znajduje się światło.
Życzymy wszystkim Rodzicom oraz Wam Drodzy Uczniowie, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość i wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha, by nadzieja odnalazła drogę do wszystkich serc i pozwoliła przeżyć zbliżający się czas w zdrowiu i spokoju.

Życzymy Państwu pogodnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych radością budzącej się wiosny i wiarą w sens życia.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły

Konsultacje ze szkolnym pedagogiem i logopedą.
INFORMACJA
W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły, mają Państwo możliwość konsultacji ze szkolnym pedagogiem i logopedą.  Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt za pośrednictwem dziennika elektronicznego, poczty e-mail lub Messenger.
Marzena Liszka – pedagog szkolny
Monika Kapitan – logopeda szkolny


Pamiętajcie, że zawsze możecie otrzymać od nas specjalistyczną pomoc.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
ulotka

Autyzm dziecięcy jest poważnym, całościowym zaburzeniem rozwoju, obejmującym sferę poznawczą, społeczną i emocjonalną.  Osoby z autyzmem niezależnie od wieku, liczą na Twoją akceptację i zrozumienie. Jeżeli w twoim otoczeniu jest osoba z autyzmem, pamiętaj możesz pomóc.
2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Został on ustanowiony w roku 2007 przez Zgromadzenie Ogólne ONZ i ma na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat tego zaburzenia. Nie ma lekarstwa na autyzm, dlatego trzeba zrobić wszystko, żeby osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu żyło się lepiej.
Symbolem solidarności z osobami autystycznymi jest kolor niebieski, stąd też pomysł globalnej akcji „ Zaświeć się na niebiesko”. 2 kwietnia w wielu miastach podświetla się budynki na niebiesko, organizuje marsze podczas których uwrażliwia się społeczeństwo na problemy osób z autyzmem. W tym roku będzie to wyglądało inaczej , ale swoją solidarność z tymi osobami możemy wyrazić poprzez ubranie się na niebieski kolor, przeczytanie załączonej literatury itp.
Dowiedz się więcej o autyzmie i sposobach pomocy osobom z autyzmem!

https://www.ore.edu.pl/2019/04/swiatowy-dzien-swiadomosci-autyzmu/

Oprac. p. Beata Witalis
Facebookowa grupa świetlicowa
Swietlica

Na portalu społecznościowym facebook, od dnia 25 marca działa grupa pod nazwą Świetlicowe czary- mary. Została utworzona dla uczniów klas 1-3. Zawiera ona pomysły na spędzanie wolnego czasu i materiały takie jak krzyżówki, rebusy, piosenki, tańce czy prace plastyczne itp., do zrobienia dla chętnych uczniów. Materiały będą wstawiane codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00- 13.50. Administrator służy pomocą i będzie odpowiadał na pytania w podanych godzinach, dotyczy to także trudności w zadaniach domowych.
Tutaj link do grupy dla chętnych:
https://www.facebook.com/groups/2563214510630311/
Należy kliknąć dołącz do grupy i poczekać na zaakceptowanie administratora.

p. Agnieszka Nowak