Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
Nawigacja
ZSPiG

Szkoła

Historia szkoły

Dla nauczycieli

Dla uczniów

Dla rodziców

Dokumenty szkolne

Organizacje

Klasy

Wydarzenia

Sukcesy

Konkursy

Opieka zdrowotna

Plan lekcji

Biblioteka szkolna

Świetlica szkolna

Logopeda

Projekty Edukacyjne

Gazetki szkolne

Nasza gmina, powiat

Kontakt

Szkolna Metamorfoza

Koła Muzyczne

Losowa fotografia
Godło
Certyfikaty
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Odkrywców Talentów
Europejski Fundusz Społeczny
BIP
Ankieta
Jak podoba wam się nowa skórka strony internetowej szkoły

Bardzo
Bardzo
60% [378 Głosów]

Średnio
Średnio
17% [109 Głosów]

Nie podoba się
Nie podoba się
22% [138 Głosów]

Głosów: 625
Od: 03/06/2013 18:22
do: 15/06/2017 23:38

Archiwum ankiet
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
IV miejsce w konkursie "Witryna internetowa mojej szkoły"
KonkursyPo raz kolejny nasza witryna zajęła IV miejsce w konkursie ogłoszonym przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Komisja, oceniajac witryny, uwzględniała przede wszystkim część poświęconą historii szkoły. Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się podczas specjalnego spotkania na IV Podkarpackich Targach Edukacyjnych w dniu 24 lutego 2009 r. w Rzeszowie w Hali na Podpromiu. Dziękujemy organizatorom. Szczególne podziękowania składamy również naszym starszym kolegom Bartkowi i Karolinie, którzy stworzyli tą stronę.
Konkurs na witrynę internetową szkoły
KonkursyWszystkich, odwiedzających tę stronę proszę o oddawanie głosu na naszą stronę internetową na portalu interkl@sa. Można głosować codziennie. Regulamin konkursu znajduje się na stronie interkl@sy. Pod TYM możesz oddać głos na stronę naszej szkoły! Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Gminnny Konkurs ortograficzny " O pióro wójta Gminy Kołaczyce "
Konkursy15.05.2008 r. w naszej szkole odbył się gminny konkurs ortograficzny.Wzięły w nim udział uczennice gimnazjum z Bieździedzy, Krajowic, Sowiny i Kołaczyc. Naszą szkołę reprezentowały: Agnieszka Kasprzyk, Paulina Maciejowska i Joanna Rączka.
Pierwsze miejsce zajęła Ewelina Mazur z Krajowic.
Paulina Maciejowska zajęła trzecie miejsce.
Szkoła bez przemocy
Newsy5 czerwca po raz pierwszy odbędzie się "Dzień szkoły bez przemocy". W tym dniu Panu Prezydentowi zostanie przekazany List Otwarty.
W Liście wyrażona jest prośba o poparcie działań realizowanych w ramach programu społecznego "Szkoła bez przemocy", o pomoc w szukaniu najlepszych rozwiązań i zmian, dzięki którym będzie można zapobiegać wzrostowi przemocy w polskich szkołach.
Egzaminy Gimnazjalne 2008
Życie Szkołyegzamin gimnazjalnyOkoło pół miliona uczniów przystąpiło do Egzaminu Gimnazjalnego w tym roku. Wczoraj (22 kwietnia) mierzyli się z częścią humanistyczną, dzisiaj (23 kwietnia) z matematyczno-przyrodniczą.

Wyniki sprawdzianu uczniowie poznają 12 czerwca. W tym dniu Okręgowe Komisje Egzaminacyjne prześlą do wszystkich szkół informacje o liczbie punktów, które gimnazjaliści uzyskali za cały test oraz za poszczególne obszary standardów egzaminacyjnych.

W Rozszerzonej Części Newsa możesz ściągnąć plik z poprawnymi odpowiedziami!