Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
Nawigacja
ZSPiG

Szkoła

Historia szkoły

Dla nauczycieli

Dla uczniów

Dla rodziców

Dokumenty szkolne

Organizacje

Klasy

Wydarzenia

Sukcesy

Konkursy

Opieka zdrowotna

Plan lekcji

Biblioteka szkolna

Świetlica szkolna

Logopeda

Projekty Edukacyjne

Gazetki szkolne

Nasza gmina, powiat

Kontakt

Szkolna Metamorfoza

Koła Muzyczne

Losowa fotografia
Godło
Certyfikaty
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Odkrywców Talentów
Europejski Fundusz Społeczny
BIP
Ankieta
Jak podoba wam się nowa skórka strony internetowej szkoły

Bardzo
Bardzo
60% [378 Głosów]

Średnio
Średnio
17% [109 Głosów]

Nie podoba się
Nie podoba się
22% [138 Głosów]

Głosów: 625
Od: 03/06/2013 18:22
do: 15/06/2017 23:38

Archiwum ankiet
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Zakończenie roku szkolnego 2017/18

zdjęcia->>>
Dnia 22 czerwca 2018 r. rozbrzmiał długo wyczekiwany - ostatni dzwonek, na który czekał niemalże każdy uczeń i nauczyciel. Oficjalnie rozpoczął on wakacje, które w tym roku będą wyjątkowo długie, a młodzież i dzieci będą mogli cieszyć się aż 73 dniami wolnymi od szkoły. Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w naszej szkole rozpoczęło się tradycyjnie od Mszy Świętej o godzinie 9:00, w kościele parafialnym w Kołaczycach. Po zakończonej Eucharystii wszyscy udali się na salę gimnastyczną, gdzie swoje przemówienie wygłosiła Pani Dyrektor, życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji oraz wręczyła uczniom, którzy osiągali podczas całego roku wysokie wyniki w nauce świadectwa z wyróżnieniem. Na koniec uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby pożegnać się i podziękować za cały rok szkolny 2017/2018.
Życzymy udanych wakacji!
opracował Karol JanikPożegnanie klas III gimnazjum- 21.06.2018 r.


Pożegnanie klas III

zdjęcia->>>
W przeddzień zakończenia roku szkolnego, czyli 21 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste pożegnanie najstarszych wychowanków naszej szkoły - uczniów klas trzecich gimnazjum.  Zakończyli oni kolejny etap swojego życia, wkraczając w dorosłość przybliżającą się nieubłaganie.
Trzecioklasiści przedstawili program artystyczny, zawierający podsumowanie kilkuletniego pobytu w szkole. Pożegnali się z rówieśnikami i nauczycielami. Podziękowali pedagogom za dziewięć lat wspólnej pracy, za trud włożony w kształcenie, w wychowanie, za życzliwość, zrozumienie. Nie zabrakło łez, ale też i uśmiechu na twarzy, który zapewnił kabaret przedstawiający egzamin poprawkowy. Na końcu swoje przemówienie wygłosiła Pani Dyrektor, życząc gimnazjalistom powodzenia i samych sukcesów w nowej szkole oraz wręczyła nagrody uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, angażowali się w życie szkoły oraz rozsławiali jej imię w gminie, powiecie i województwie, biorąc udział w konkursach i osiągając w nich wysokie noty.
Tego roku mury naszej szkoły opuściło 39 absolwentów gimnazjum. Są to wychowankowie Pani Anny Bukowskiej (III a) i Pana Witolda Pawlusia (III b).
Absolwentom życzymy wszystkiego dobrego!
opracował Karol Janik- absolwent gimnazjum


Rządowy program Dobry Start
Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki
26 maja br. uczniowie naszej szkoły pod opieką pana Witolda Pawlusia wzięli udział w imprezie plenerowej „Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” zorganizowanej na Rynku i stadionie w Żyrakowie. Nasza reprezentacja to uczestnicy biegu – Katarzyna Lach z kl. 6 a, Aleksandra Kasprzyk z kl. 6a, Patryk Wojdyła z kl. 6a i Wiktor Pawłowski z kl. 6b. Plastyków reprezentowała Zuzanna Lisowska z kl. 4 b. Lekkoatleci pokonali dystans 640 metrów. Reprezentant naszej szkoły Wiktor Pawłowski zajął IImiejsce na podium. Zuzia rysowała przy sztalugach pracę plastyczną o tematyce dotyczącej odnawialnych źródeł energii. Wyróżnienia w konkursie plastycznym zdobyły też Maria Passowicz i Karolina Żygłowicz z kl. 7 a. Wszystkich uczestników imprezy nagrodzono. Tegoroczne Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki uświetniły występy taneczne i wokalne.


XII Powiatowy Konkurs Geograficzny Odkryj Europę
Konkurs geograficzny14 maja 2018r. odbył się XII Powiatowy Konkurs Geograficzny „Odkryj Europę”. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy II a naszego gimnazjum: Martyna Kasprzyk,Kinga Korecka, Izabela Maduzia, Mariola Mamroł, Tomasz Kopera i Dominik Zabawa. W konkursie tym tytuł finalisty uzyskała Iza Maduzia. Podsumowanie konkursów organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 2 w Jaśle odbyło się 5 czerwca  bieżącego roku szkolnego. Uczestniczyło w nim kilkoro uczniów naszej szkoły – konkurs „Odkryj Europę” reprezentowała Iza.

oprac. p. M. Pawluś
zdjęcia->>>