Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
Nawigacja
ZSPiG

Szkoła

Historia szkoły

Dla nauczycieli

Dla uczniów

Dla rodziców

Dokumenty szkolne

Organizacje

Wydarzenia

Sukcesy

Konkursy

Opieka zdrowotna

Plan lekcji

Biblioteka szkolna

Świetlica szkolna

Logopeda

Projekty Edukacyjne

Gazetki szkolne

Nasza gmina, powiat

Kontakt

Koła Muzyczne

Losowa fotografia
Godło
Certyfikaty
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Odkrywców Talentów
Europejski Fundusz Społeczny
BIP
Ankieta
Jak podoba wam się nowa skórka strony internetowej szkoły

Bardzo
Bardzo
60% [378 Głosów]

Średnio
Średnio
17% [109 Głosów]

Nie podoba się
Nie podoba się
22% [138 Głosów]

Głosów: 625
Od: 03/06/2013 18:22
do: 15/06/2017 23:38

Archiwum ankiet
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Rozpoczęcie roku szkolnego już tuż tuż...
Images: ludek.gifSłońce z każdym dniem blednieje coraz bardziej
a 1 września nieubłaganie sunie się na kolejną kartę kalendarza przynosząc nam powrót do szkolnej rzeczywistości... Przekroczywszy szkolny próg, wakacje zostawimy za drzwiami, by rozpocząć nowy szczebel swej edukacji...

Kiermasz podręczników
W piątek 27 sierpnia 2010 r w godzinach 12 00 do 1700 w budynku szkoły odbędzie się kiermasz podręczników. Będzie to okazja do nabycia księżek, które przydadzą się  uczniom na wszystkich etapach edukacji. Zapraszamy wszystkich chętnych.
W tym samym dniu o godzinie 1100 odbędzie się konferencja dla nauczycieli.

Życzenia wakacyjne
Drodzy uczniowie !!!

Pragniemy życzyć wszystkim wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień, oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Wakacje to czas odpoczynku od książek, zeszytów, szkoły, porannego wstawania. Wielu z Was będzie miało możliwość poznawania najpiękniejszych zakątków naszej ojczyzny. Wędrówki szlakami górskimi, jeziora, morze - pozostaną na zawsze najpiękniejszymi wakacyjnymi wspomnieniami młodości. Wielu z Was jednak pozostanie w domu – jesteśmy przekonani, że i w najbliższej sercu okolicy odkryjecie wiele ciekawych miejsc, do których zawsze będziecie powracać. Życzymy wszystkim, by tegoroczne wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

ADMINISTRATORZYZakończenie klas III gimn. - 2010

Szczególnym wydarzeniem co roku jest pożegnanie III klas gimnazjum, które tym razem odbyło się 24 czerwca (czwartek). We wtorek i środę żegnaliśmy III i VI kl SP. Uczniowie III kl gimn, po dziewięcioletniej nauce w naszej szkole, zawiązywaniu wielu znajomości i przyjażni muszą opuścić już na zawsze szkolne mury Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kołaczycach. Zapewne pozostanie w ich sercach wiele wspomnień i niezapomnianych przygód. Nie zawsze było tak pięknie, zdażały się także różne trudności i kłopoty, ale o tym się zapomina, pozostaje tylko w sercu tęsknota za byłą klasą i nauczycielami...


Komers 2010

 

15.06.2010r. był bardzo długo oczekiwaną datą przez uczniów 3 klas gimn. W tym właśnie dniu o godz. 18.00 rozpoczął się tzw. ,,komers", czyli zabawa na zakończenie roku szkolnego i pewnego etapu edukacji. Nie mylmy tego ze zwykłą dyskoteką! Jest to zabawa na którą wszyscy ubrali się bardzo elegancko. Na samym początku obie klasy  zostały zaproszone na poczęstunek, który był podawany na świetlicy. Później wszyscy poszli się bawić. Wiele osób mogło pochwalić się znajomością różnych kroków tanecznych, dzięki prowadzonemu od pół roku w naszej szkole kursu tańca towarzyskiego. W przerwach był różnego rodzaju poczęstunek. Nauczyciele, czyli...

 


II CZĘŚĆ WIECZORNICY - konkurs
W ramach WIECZORNICY Z JP II, został przeprowadzony konkurs, w którym  przedstawiciele poszczególnych GRUP KONTYNENTALNYCH przedstawili ,,KONKURSOWE PREZENTACJE", w których wyrazili swoje uczucia wobec POSTAWY ŻYCIOWEJ oraz WARTOŚCI głoszonych przez MISJONARZA naszych czasów.
Każda z grup wykazała się dużą pomysłowością i wykorzystując różnorodność form przekazu starała się oddać myśl przewodnią danej grupy. Ponadto, wszyscy zostali zaproszeni do naśladowania Sługi Bożego w życiu codziennym - o czym przypominała dekoracja „kącików kontynentalnych” i zadanie wyznaczane na... (czytaj więcej)

II CZĘŚĆ WIECZORNICY
15 maja 2010 roku (sobota) odbyła się w naszej szkole II część WIECZORNICY Z JPII. W tym roku skupiliśmy się przede wszystkim na OSOBIE PAPIEŻA POLAKA, na WARTOŚCIACH, JAKIMI ŻYŁ I JAKIE NAM POZOSTAWIŁ DO REALIZACJI NA DRODZE DO ŚWIĘTOŚCI. Każda z grup podawała zadania do realizacji (do wglądu w newsie: LAUREACI KONKURSU O SŁUDZE BOŻYM JANIE PAWLE II), abyśmy nie tylko wykazywali się wiedzą, ale i czynami dawali świadectwo naśladownictwa Papieża Polaka.
Poszczególne punkty programu przeplatane były wesołym śpiewem i tańcami. Na pierwszy „rzut poszła” zabawa MOJA ULIJANKO, która od dawna budziła duże emocje. Każdy kto nie miał własnych warkoczy musiał założyć perukę. Różnorodność fryzur oraz ich kolorystyka budziła wielką radość wśród wszystkich zebranych. Pozostałe zabawy to szereg ulubionych piosenek i tańców dziecięcych wśród których... (czytaj więcej)