Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
Nawigacja
ZSPiG

Szkoła

Historia szkoły

Dla nauczycieli

Dla uczniów

Dla rodziców

Dokumenty szkolne

Organizacje

Wydarzenia

Sukcesy

Konkursy

Opieka zdrowotna

Plan lekcji

Biblioteka szkolna

Świetlica szkolna

Logopeda

Projekty Edukacyjne

Gazetki szkolne

Nasza gmina, powiat

Kontakt

Koła Muzyczne

Losowa fotografia
Godło
Certyfikaty
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Odkrywców Talentów
Europejski Fundusz Społeczny
BIP
Ankieta
Jak podoba wam się nowa skórka strony internetowej szkoły

Bardzo
Bardzo
60% [378 Głosów]

Średnio
Średnio
17% [109 Głosów]

Nie podoba się
Nie podoba się
22% [138 Głosów]

Głosów: 625
Od: 03/06/2013 18:22
do: 15/06/2017 23:38

Archiwum ankiet
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Uwaga Rodzice
Życie Szkoły
Piątek 7.01.2011r jest w naszej szkole dniem wolnym od zajęć.
Uczniowie, których rodzice w tym dniu pracują, mogą korzystać z opieki świetlicy szkolnej.
Wywiadówka dla rodziców odbędzie się w czwartek, 13.01.2011 r o godz. 1600 .

Nowy numer gazetki Samorządu Szkolnego
Przed świętami ukazał się pierwszy numer gazetki , wydawanej przez Samorząd Szkolny. Gazetka jest kontynuacją wcześniejszej, wydawanej pod nazwą "Byle do dzwonka". W skład zespołu  redakcyjnego wchodzą: Kasia Sypień, Kasia Sołopa, Weronika Rak, Karolina Kucharczyk, Hubert Kojder, Paweł Hendzel, Wiktor Jachym, Dawid Bargieł i Ola Liszka. Opiekę merytoryczną sprawuje p. mgr Zofia Ulanecka. Z kolejnymi numerami będzie można zapoznać się na stronie naszej szkoły. Zapraszamy do lektury :)

"Uczeń" nr 1

Wesołych Świąt

święta

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2011
życzy redakcja strony.


Aktualności
Newsy
Wszystkich uczniów oraz ich rodziców zapraszamy do zapoznania się z wykazem zajęć dodatkowych prowadzonych przez nauczycieli w bieżącym roku szkolnym. Tabela została umieszczona w rubryce "Zajęcia Pozalekcyjne". Ponadto w dziale "Wydarzenia" znajduje się sprawozdanie z wycieczki do Londynu, napisane przez uczennicę kl. III b gimnazjum Olgę Szczerbę.

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem
Życie SzkołyW dniach 15-17 grudnia uczniowie klas trzecich pisali próbny egzamin gimnazjalny, przygotowany przez wydawnictwo Operon. Maksymalny wynik, jaki można uzyskać w każdej części egzaminu to 50 pkt. Poniżej można zapoznać się z zadaniami oraz odpowiedziami  poszczególnych części egzaminu.

arkusz matematyczno- przyrodniczy
, odpowiedzi
arkusz humanistyczny, odpowiedzi
język angielski- nagrania
język angielski- odpowiedzi

Grand Prix festiwalu HiT w Leżajsku dla JAAAMW-u z Kołaczyc

Grand Prix festiwalu HiT w Leżajsku dla JAAAMW-u

z Kołaczyc

Images: nagroda+grand+prix+2010.jpg

W dniach12–14 listopada już po raz

siódmy odbył się w Leżajsku Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej HiT. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród harcerzy na całym Podkarpaciu ale
i nie tylko.  W tym roku na deskach Miejskiego Centrum Kultury wystąpili również harcerze z Katowic. Nie zabrakło również przedstawicieli hufca Jasło, zespołu JAAAMW-u z Kołaczyc, który wystąpił w składzie: Joanna Jedziniak, Magdalena Salacha, Gabriela Szczur, Piotr Śliż oraz Wojciech Zajdel.

Podczas sobotnich przesłuchań każdy zespół prezentował po 2 piosenki. Ze względu na obchody jubileuszowe stulecia harcerstwa jedną piosenkę typowo harcerską. Profesjonalne jury oceniało występy pod względem: znajomości tekstów piosenek, muzycznej interpretacji, oryginalności, aranżacji, prezentacji na scenie, umundurowania oraz doboru repertuaru.  Spośród 14 zespołów oraz 7 solistów jury postanowiło przyznać główną nagrodę festiwalu, Grand Prix dla zespołu JAAAMW-u z 307 KGDH „Wilki” im. Andrzeja Małkowskiego. Wszystkie nagrodzone zespoły oraz soliści wystąpili podczas wieczornego Koncertu Galowego, który zakończył występ znanego zespołu z nurtu piosenki turystycznej, Domu o Zielonych Progach.

Był to już kolejny tegoroczny sukces harcerzy z Kołaczyc, gdyż zdobyli oni również 1 miejsce na 17 Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Harcerskiej „Śpiewograniec” w Tarnobrzegu.


enzo


Obchody Narodowego Święta Niepodległości
ŚwiętoPaństwowe

Dnia 10.11.2010 r w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie przygotowani przez p. Dorotę Maciejowską- Buda oraz p. Annę Róg w ciekawy sposób przekazali najważniejsze fakty z naszej historii. Szkolny chór "Fraza" pod dyr. p. Marcina Krupy wykonał polskie pieśni patriotyczne. Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmu z tej uroczystości.