Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
Nawigacja
ZSPiG

Szkoła

Historia szkoły

Dla nauczycieli

Dla uczniów

Dla rodziców

Dokumenty szkolne

Organizacje

Wydarzenia

Sukcesy

Konkursy

Opieka zdrowotna

Plan lekcji

Biblioteka szkolna

Świetlica szkolna

Logopeda

Pedagog

Projekty Edukacyjne

Gazetki szkolne

Nasza gmina, powiat

Kontakt

Koła Muzyczne

Losowa fotografia
Godło
Certyfikaty
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Odkrywców Talentów
Europejski Fundusz Społeczny
BIP
Ankieta
Jak podoba wam się nowa skórka strony internetowej szkoły

Bardzo
Bardzo
60% [378 Głosów]

Średnio
Średnio
17% [109 Głosów]

Nie podoba się
Nie podoba się
22% [138 Głosów]

Głosów: 625
Od: 03/06/2013 18:22
do: 15/06/2017 23:38

Archiwum ankiet
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Andrzejki

Dnia 26.11.2009 roku o godzinie 10.30 odbyła się zabawa andrzejkowa dla  klas nauczania zintegrowanego. Dyskoteka trwała  dwie godziny. Wszyscy świetnie się bawili . Dziewczęta oraz chłopcy z gimnazjum przygotowali wróżby, które rozpoczęły się około godziny 11.00. Panie wychowawczynie oraz panie, które pracują na świetlicy szkolnej prowadziły przeróżne zabawy, gry oraz konkursy. Dzieci chętnie brały w nich czynny udział . Jednym z konkursów był konkurs na najciekawszy strój czarodzieja/czarownicy. Każdy z uczestników miał za zadanie przedstawienie się i zaprezentowanie swojego stroju na scenie.
  O godzinie 12.30 zabawa dobiegła końca. Wszyscy byli zmęczeni, ale zadowoleni.
Klasy IV- VI Szkoły Podstawowej swą dyskotekę rozpoczęły o godzinie 16.00. Niestety na drugiej zabawie nie było już wróżb. Mimo to, dzięki DJ-om, którzy puszczali muzykę cała sala świetnie się bawiła.
   Zaraz po Szkole Podstawowej swą dyskotekę rozpoczęło Gimnazjum. Również i tutaj wszyscy tańczyli, a nawet podśpiewywali.W czasie trwania zabawy dla klas IV-VI oraz dla Gimnazjum, na stołówce można było zakupić ciepłe frytki.


Pasowanie klas 1
18 listopada w szeregi uczniów naszej szkoły wstąpili uczniowie klas pierwszych. Dzień był szczególnie uroczysty zarówno dla samych Pierwszaczków jak i  całego społeczeństwa uczniowskiego oraz Rady Pedagogicznej. Oczywiście wszystko rozpoczęło się ''egzaminem'' czyli pięknym występem uczniów klas  pierwszych, którzy to wykazali się szeroką wiedzą na temat zasad kultury, zasad ruchu drogowego oraz znajomością geografii naszej Ojczyzny... Nie brakowało również dźwięcznych piosenek.
Po części typowo artystycznej nasze kochane Pierwszaczki złożyły uroczyste ślubowanie, po którym nastąpiło symboliczne pasowanie na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej. Koniec został przypieczętowany błogosławieństwem zgromadzonych przez ks. proboszcza Jana Sabata.
Mamy więc nowych uczniów!

11 XI 1918- Święto Niepodległości Polski
ŚwiętoPaństwowenews: akademia.JPG


Dzisiaj obchodzimy 91 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W naszej szkole z tej okazji odbyła się wczoraj uroczysta akademia. Uczniowie przygotowali program artystyczny przedstawiający najważniejsze wydarzenia z historii Polski.  Zapraszamy do oglądania zdjęć oraz  filmów z tej uroczystości.Dzień Edukacji Narodowej
Życie Szkoły14 października w całej Polsce świętuje się Dzień Edukacji Narodowej. W naszej szkole wraz z nauczycielami rozpoczęliśmy ten dzień Mszą świętą w Kościele. Cała szkoła zebrała się o godz. 9:00 aby modlić się za pracujących, emerytowanych oraz już nieżyjących Pracowników Szkoły.
Konkurs Recytatorski
KonkursyW dniu 8 października 2009r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski z okazji Święta Patrona
Szkoły. W tymże konkursie brali udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum  w następujących szczeblach wiekowych :
nauczanie zintegrowane
klasy IV-VI Szkoły Podstawowej
oraz klasy I-II gimnazjum

Życzenia
Życzenia
kartka

Uwaga rodzice- kiermasz podręczników
NewsyW czwartek 27.08.2009 r od godziny 1400 do 1700 będzie można nabyć nowe podręczniki. Sprzedaż prowadzi księgarnia "U Jacka"