Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
Nawigacja
ZSPiG

Szkoła

Historia szkoły

Dla nauczycieli

Dla uczniów

Dla rodziców

Dokumenty szkolne

Organizacje

Wydarzenia

Sukcesy

Konkursy

Opieka zdrowotna

Plan lekcji

Biblioteka szkolna

Świetlica szkolna

Logopeda

Projekty Edukacyjne

Gazetki szkolne

Nasza gmina, powiat

Kontakt

Koła Muzyczne

Losowa fotografia
Godło
Certyfikaty
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Odkrywców Talentów
Europejski Fundusz Społeczny
BIP
Ankieta
Jak podoba wam się nowa skórka strony internetowej szkoły

Bardzo
Bardzo
60% [378 Głosów]

Średnio
Średnio
17% [109 Głosów]

Nie podoba się
Nie podoba się
22% [138 Głosów]

Głosów: 625
Od: 03/06/2013 18:22
do: 15/06/2017 23:38

Archiwum ankiet
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Uwaga
ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Konkurs Bohater Literacki
Rozstrzygnięcie konkursu na nazwę i logo Szkolnego Koła PTTK w Kołaczycach
PTTK


W środę 12 lutego został rozstrzygnięty konkurs na nazwę i logo SKT PTTK w Kołaczycach. Jury w składzie: Pani Dyrektor Małgorzata Skicka, Pan Jerzy Woźniak i Ks. Grzegorz Złotek wyłonili laureatów konkursu.
I miejsce zajęła uczennica klasy VI A – Julia Janik
II miejsce ex aequo zajęli Katarzyna Hendzel (VA) i Julia Wnęk (VI A).
Na III miejsce ex aequo uplasowali się Aleksandra Nowińska (II A), Anna Nowińska (III A), Patrycja Bachórz (VI A) i Wiktor Woliński (VII B).
Wyróżnieni w konkursie zostali: Natalia Madejczyk (I B), Emilia Banach (III B), Maria Biernacka (III B), Mateusz Madejczyk (III B), Milena Nocek (III B) i Zofia Żygłowicz (III B).
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali cenne nagrody ufundowane przez PTTK Oddział Rzeszów.
Nasze Szkolne Koło PTTK będzie nosiło nazwę „LIWOCZ”. Projekt graficzny logo zostanie zaprezentowany w najbliższym czasie.
Ks. Grzegorz Złotek


Akcja Nakręć się na pomaganie!
akcjaŚwietlica szkolna oraz szkolne koło CARITAS organizują w naszej szkole akcję charytatywno- ekologiczną pod hasłem „Nakręć się na pomaganie!”. Akcja jest prowadzona we współpracy z Fundacją Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Akcja pozwala nam wszystkim uświadomić sobie jak ważne jest bezinteresowne niesienie pomocy najbardziej potrzebującym, a także w procesie kształtowania postaw społecznych, uczy nas tworzenia stałych nawyków i zachowań ekologicznego stylu życia w domu, szkole i najbliższym otoczeniu. 
Co z tym robimy?
Zebrane w szkole zakrętki trafią do Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, która przekaże je do sprzedaży firmie recyklingowej. Zakupione przez firmę zakrętki przerabiane są na surowiec wtórny (plastikowy granulat). Producent może przetworzyć wówczas zebrane odpady na nowe zakrętki, opakowania, rury PCV czy obudowy komputerów.
Uczniowie, którzy zaangażują się w akcję, przynoszą podpisane worki (imię i nazwisko oraz klasa) do sali nr. 10- świetlica szkolna.  Czas trwania zbiórki: luty- czerwiec 2020r. W czerwcu najbardziej zaangażowane klasy i ich wychowawcy otrzymają dyplomy z podziękowaniem za udział w zbiórce nakrętek.  Zachęcamy do udziału w akcji!

Szkolny koordynator akcji: p. Agnieszka Nowak


Podróżnik w szkole
podróżnik


Dzisiaj – 18 lutego, w naszej szkole gościliśmy podróżnika - przedstawiciela firmy „TRZASK”, który opowiadał o swoim pobycie w Omanie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zaprezentował wiele ciekawych zdjęć, przedmiotów i strojów, które przywiózł z wycieczki. Barwnie i  ciekawie opowiadał o swoich przygodach i przeżyciach, których doświadczył w egzotycznych krajach. Bardzo się nam podobało, czekamy za rok.
oprac. p. M. Pawluś

Akcja PCK i Samorządu Szkolnego
plakat

MISIE RATOWNISIE
Misie ratownisieZakończyła się w naszej szkole ogólnopolska akcja pod hasłem  „Misie Ratownisie”, która miała na celu zbiórkę pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach i pożarach. Zebraliśmy łącznie 150 misiów. Pozyskane maskotki trafią do Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych na terenie województwa podkarpackiego. Za każdego oddanego pluszaka dziękujemy w imieniu dzieci, którym pomagamy.
Oprac. p. Agnieszka Nowak