Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
Nawigacja
ZSPiG

Szkoła

Historia szkoły

Dla nauczycieli

Dla uczniów

Dla rodziców

Dokumenty szkolne

Organizacje

Wydarzenia

Sukcesy

Konkursy

Opieka zdrowotna

Plan lekcji

Biblioteka szkolna

Świetlica szkolna

Logopeda

Projekty Edukacyjne

Gazetki szkolne

Nasza gmina, powiat

Kontakt

Koła Muzyczne

Losowa fotografia
Godło
Certyfikaty
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Odkrywców Talentów
Europejski Fundusz Społeczny
BIP
Ankieta
Jak podoba wam się nowa skórka strony internetowej szkoły

Bardzo
Bardzo
60% [378 Głosów]

Średnio
Średnio
17% [109 Głosów]

Nie podoba się
Nie podoba się
22% [138 Głosów]

Głosów: 625
Od: 03/06/2013 18:22
do: 15/06/2017 23:38

Archiwum ankiet
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Uwaga
ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Konsultacje ze szkolnym pedagogiem i logopedą.
INFORMACJA
W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły, mają Państwo możliwość konsultacji ze szkolnym pedagogiem i logopedą.  Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt za pośrednictwem dziennika elektronicznego, poczty e-mail lub Messenger.
Marzena Liszka – pedagog szkolny
Monika Kapitan – logopeda szkolny


Pamiętajcie, że zawsze możecie otrzymać od nas specjalistyczną pomoc.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
ulotka

Autyzm dziecięcy jest poważnym, całościowym zaburzeniem rozwoju, obejmującym sferę poznawczą, społeczną i emocjonalną.  Osoby z autyzmem niezależnie od wieku, liczą na Twoją akceptację i zrozumienie. Jeżeli w twoim otoczeniu jest osoba z autyzmem, pamiętaj możesz pomóc.
2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Został on ustanowiony w roku 2007 przez Zgromadzenie Ogólne ONZ i ma na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat tego zaburzenia. Nie ma lekarstwa na autyzm, dlatego trzeba zrobić wszystko, żeby osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu żyło się lepiej.
Symbolem solidarności z osobami autystycznymi jest kolor niebieski, stąd też pomysł globalnej akcji „ Zaświeć się na niebiesko”. 2 kwietnia w wielu miastach podświetla się budynki na niebiesko, organizuje marsze podczas których uwrażliwia się społeczeństwo na problemy osób z autyzmem. W tym roku będzie to wyglądało inaczej , ale swoją solidarność z tymi osobami możemy wyrazić poprzez ubranie się na niebieski kolor, przeczytanie załączonej literatury itp.
Dowiedz się więcej o autyzmie i sposobach pomocy osobom z autyzmem!

https://www.ore.edu.pl/2019/04/swiatowy-dzien-swiadomosci-autyzmu/

Oprac. p. Beata Witalis
Facebookowa grupa świetlicowa
Swietlica

Na portalu społecznościowym facebook, od dnia 25 marca działa grupa pod nazwą Świetlicowe czary- mary. Została utworzona dla uczniów klas 1-3. Zawiera ona pomysły na spędzanie wolnego czasu i materiały takie jak krzyżówki, rebusy, piosenki, tańce czy prace plastyczne itp., do zrobienia dla chętnych uczniów. Materiały będą wstawiane codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00- 13.50. Administrator służy pomocą i będzie odpowiadał na pytania w podanych godzinach, dotyczy to także trudności w zadaniach domowych.
Tutaj link do grupy dla chętnych:
https://www.facebook.com/groups/2563214510630311/
Należy kliknąć dołącz do grupy i poczekać na zaakceptowanie administratora.

p. Agnieszka Nowak

Nauczania zdalne
W dniu 25.03.2020 r. wszyscy rodzice otrzymali na swój adres e-mail, podany w dzienniku elektronicznym informację o procedurach dotyczących zdalnego nauczania.
W krainie Andersena
Świetlica szkolna zaprasza uczniów klas I- III do udziału w konkursie czytelniczo- plastycznym pod hasłem „W krainie Andersena”.  Zadaniem uczniów jest samodzielne przygotowanie pracy przestrzennej, dowolną techniką w formacie A3, przedstawiającą ulubionego bohatera przeczytanej baśni  H. Ch. Andersena. Oprócz ilustracji należy zamieścić podpis przedstawiający cytat, lub hasło z baśni, który może być napisany odręcznie, wyklejony lub przyozdobiony w dowolny sposób. Zapraszamy do udziału w konkursie.
Oprac. p. Agnieszka Nowak

Konkurs

Uwaga
Dyrekcja szkoły informuje, że zgodnie z zaleceniem MEN w czasie zawieszenia zajęć dydaktycznych nauczyciele prowadzą zdalne nauczanie. Wszyscy uczniowie otrzymują od nauczycieli materiały do zrealizowania kolejnych elementów podstawy programowej oraz zadania do zrobienia. Informacje znajdują się w dzienniku elektronicznym w zakładce zadania domowe albo są przekazywane uczniom za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jeżeli uczniowie nie mają dostępu do tych informacji , ponieważ zapomnieli hasła lub nie podali adresu swojej poczty, proszeni są o przekazanie tej informacji wychowawcy lub wysłanie maila na pocztę szkoły: szkolakolaczyce@op.pl.