Dzień Babci i Dziadka
Dodane przez Barbara K dnia Styczeń 05 2019 07:52:32
Dzień Babci i Dziadka 2019

zdjęcia->>>

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.
To dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Nie brakuje w nim uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 3.01.2019 r. Na wstępie p. dyrektor Małgorzata Skicka przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali dzieci z kl. IIa, IIb i IIIawraz ze swoimi wychowawczyniami  przygotowały program artystyczny w postaci „Jasełek”. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem patrzyli na swe  pociechy. Frekwencja jak co roku dopisała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, kolędę,  i taniec mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali pomoc w przygotowaniu Jasełek.

oprac. p. L. Jedziniak