Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
Nawigacja
ZSPiG

Szkoła

Historia szkoły

Dla nauczycieli

Dla uczniów

Dla rodziców

Dokumenty szkolne

Organizacje

Klasy

Wydarzenia

Sukcesy

Konkursy

Opieka zdrowotna

Orlik 2012

Plan lekcji

Biblioteka szkolna

Świetlica szkolna

Logopeda

Projekty Edukacyjne

Gazetki szkolne

Nasza gmina, powiat

Kontakt

Szkolna Metamorfoza

Koła Muzyczne

Losowa fotografia
Godło
Certyfikaty
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Odkrywców Talentów
Europejski Fundusz Społeczny
BIP
Ankieta
Jak podoba wam się nowa skórka strony internetowej szkoły

Bardzo
Bardzo
60% [378 Głosów]

Średnio
Średnio
17% [109 Głosów]

Nie podoba się
Nie podoba się
22% [138 Głosów]

Głosów: 625
Od: 03/06/2013 20:22
do: 16/06/2017 01:38

Archiwum ankiet
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Wyniki uczniów ZSPiG w konkursach w r. szk. 2011/12

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe

 

          Po ukazaniu się harmonogramu konkursów kuratoryjnych oraz informacji o zakresie wiadomości i umiejętności, którymi powinni dysponować uczniowie chcący wziąć w nich udział, nauczyciele przygotowali wykazy uczniów przystępujących do etapów szkolnych.

 

W konkursach wzięli udział uczniowie:

 

Gimnazjum

 

Geografia – 24 października

                    Kukuś Kinga, Krajewska Katarzyna, Łazińska Weronika, Pocica Dominik

 

Biologia – 28 października

                    Szot Magdalena, Krajewska Katarzyna, Jedziniak Sylwia

 

Fizyka – 19 października

                    Boroń Bartosz, Boroń Przemysław, Jedziniak Sylwia

 

Chemia – 4 listopada

                    Boroń Bartosz, Boroń Przemysław, Jedziniak Sylwia, Krajewska Katarzyna,

                    Burda Daniela, Stój Magdalena, Żygłowicz Iwona

 

Matematyka – 21 października

                    Boroń Bartosz, Boroń Przemysław, Pawłowski Karol, Jedziniak Sylwia,

                    Krajewska Katarzyna, Kolbusz Paweł, Stój Magdalena, Żygłowicz Iwona,

                    Żygłowicz Mateusz, Kowalska Dorota, Pocica Dominik

 

 

Szkoła Podstawowa

 

Przyroda – 18 października

                   Sypień Marianna, Hajduk Gabriela, Iwanicka Aleksandra

 

Matematyka – 27 października

                   Iwanicka Aleksandra, Jachym Wiktor, Lechwar Łukasz, Hajduk Gabriela,

                  iegowska Marianna, Kasprzyk Mateusz, Stelmach Jakub, Liszka Aleksandra,

                  Ciastoń Magdalena, Sypień Katarzyna, Drzymalski Przemysław, Dzwonkowska

                 Edyta, Przewoźnik Jakub, Woźniak Jakub, Sikorski Kamil, Cyran Daniel,

                 Kojder Hubert

 

 

         Po ukazaniu się wyników konkursów kuratoryjnych z poszczególnych przedmiotów podsumowaliśmy ten etap. Wszyscy uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami              i wiadomościami, lecz nie wszyscy zdołali osiągnąć taką liczbę punktów, aby przejść do następnego etapu.  Do etapu rejonowego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

 

Gimnazjum

 

Biologia  /2 grudnia/ - Szot Magdalena    ( nauczyciel opiekun – mgr Beata Opałka )

 

Chemia  /9 grudnia/  Jedziniak Sylwia, Stój Magdalena, Boroń Przemysław  ( nauczyciel

                                     opiekun – mgr Anna Sypień )

 

Fizyka  /19 listopada/ – Jedziniak Sylwia  ( nauczyciel opiekun – mgr Anna Sypień )

 

Szkoła Podstawowa

 

Przyroda  /19 listopada/ - Sypień Marianna, Hajduk Gabriela, Iwanicka Aleksandra 

                                        ( nauczyciel opiekun -  mgr Beata Opałka )

 

 

 

           W podanych terminach został przeprowadzony etap rejonowy konkursów kuratoryjnych. Wszyscy uczniowie, którzy zakwalifikowali się, wzięli w nich udział. Jest nam bardzo miło, że są uczniowie, których wiadomości i umiejętności były tak dobre, że przeszli do ostatniego etapu.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

 

Gimnazjum

 

Chemia  /24 luty/  - Boroń Przemysław   ( nauczyciel opiekun – mgr Anna Sypień )

 

Szkoła Podstawowa

 

Przyroda  /14 stycznia/ - Sypień Marianna, Hajduk Gabriela  ( nauczyciel opiekun –          

                                        mgr Beata  Opałka )

 

Gratulujemy pani Annie Sypień  i pani Beacie Opałce oraz ich wychowankom  sukcesu, dziękujemy im za duży wkład pracy w przygotowaniu do konkursu i życzymy w etapie wojewódzkim równie wspaniałych wyników.

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

„Olimpus”

 

          W tym roku szkolnym uczniowie również chętnie przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu  Matematycznego „Olimpus” . Sesja jesienna odbyła  się 4 listopada 2011r.

Oto wykaz uczniów, którzy wzięli w niej udział:

 

Klasa IV – 12 uczniów

                  Czarnecki Grzegorz, Karolina Iwanicka, Zięba Marcin, Kaleta Krzysztof, Buda

                  Kacper, Jelec Mikołaj, Krajewski Paweł, Bartosz Miłosz, Beniamin Śniegowski,

                  Cieniek Natalia, Pocica Piotr, Lenart Arkadiusz

 

Klasa V – 8 uczniów

                  Dzwonkowska Edyta, Drzymalski Przemysław, Niklewicz Bartosz , Woźniak

                  Jakub, Wójcik Aron, Cyran Daniel, Sikorski Kamil,  Przewoźnik Jakub

 

 

Klasa VI – 6 uczniów

                  Jachym Wiktor, Lechwar Łukasz, Iwanicka Aleksandra, Hajduk Gabriela,

                  Ciastoń Magdalena, Liszka Aleksandra

 

Klasa II G – 6 uczniów

                  Boroń Przemysław, Boroń Bartosz, Pawłowski Karol, Woźniak Radosław,

                  Pocica Remigiusz, Śliż Jakub

 

 

Sesja jesienna konkursu przyniosła bardzo miłe dla uczniów wyniki:

 

         IV miejsce w kategorii klas IV-ych zdobył uczeń klasy IV-ej Czarnecki Grzegorz

          V miejsce w kategorii klas II-ich Gimnazjum zdobyli: Jakub Śliż, Grzegorz

                              Woźniak i Karol Pawłowski

        VII miejsce w kategorii klas II-ich Gimnazjum zdobył Boroń Przemysław

 

Wszystkim uczniom gratulujemy punktowanych miejsc i życzymy w sesji zimowej jeszcze lepszych wyników.

 

 

 

Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

„Zielono mam w głowie”

 

         Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  organizowanym przez Gimnazjum nr4 w Jaśle Powiatowym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym „Zielono mam w głowie”. Uczestniczyły w nim drużyny dwuosobowe, które wspólnie rozwiązywały zadania konkursowe. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Hajduk Gabriela         i Iwanicka Aleksandra . Uczennice zdobyły w tym konkursie wyróżnienie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:*
E-Mail:*
Strona:
Treść:*

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?