Rapid Pay w LV BET

Masz dość długiego czekania na transfery pieniężne od firm bukmacherskich? Nie wiesz jednak, czy da się przyśpieszyć wypłatę zgromadzonych środków? Weź pod uwagę ofertę LV BET, ponieważ ten bukmacher wprowadził usługę Rapid Pay. Dzięki niej wygrane znajdą się na Twoim koncie bankowym nawet w ciągu kilkunastu minut!

Rapid Pay sposobem na szybsze wypłaty w LV BET

Usługa Rapid Pay jest ona odpowiedzią na oczekiwania tych klientów, którzy pragną szybko wypłacić zgromadzone środki ze swojego konta. U wielu bukmacherów proces ten zajmuje nieco więcej czasu, co czasami może budzić frustrację. Jednak LV BET postanowił rozwiązać ten problem poprzez wprowadzenie właśnie Rapid Pay. To rodzaj usługi, która gwarantuje błyskawiczny przelew środków finansowych. Dostępna jest ona wyłącznie w LV BET, więc warto mieć to na uwadze wybierając bukmachera.

Dzięki Rapid Pay można znacznie przyśpieszyć wypłatę pieniędzy z konta gracza w serwisie internetowym LV BET na swój rachunek bankowy. Najczęściej cała transakcja trwa zaledwie kilkanaście minut, na pewno nie więcej niż dziesięć minut. To duże udogodnienie dla każdego gracza, zwłaszcza dla tego, który ma pilne wydatki lub po prostu potrzebuje pieniędzy na inne zakłady bukmacherskie.

Warto w tym miejscu zauważyć, że usługa jest całkowicie bezpieczna i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Tym samym każdy gracz, który będzie korzystał z Rapid Pay nie musi obawiać się wysokich prowizji od wygranej. W LVBET zakłady bukmacherskie tego typu działania nie są stosowane.

Rapid Pay w LV BET – jak korzystać?

Usługa Rapid Pay działa niezależnie od zewnętrznych dostawców usług płatniczych. Dostępna jest przez siedemnaście godzin na dobę, a więc od 8:00 rano do 1:00 w nocy. Z Rapid Pay można korzystać przez siedem dni w tygodniu, w tym również w weekendy, święta i dni ustawowo wolne od pracy.

Usługa, która jest bezprowizyjna ma jednak pewne ograniczenia, ponieważ dotyczy przelewów na rachunki w wybranych instytucjach finansowych. Na pewno z Rapid Pay będą mogli korzystać klienci mBanku, Banku Inteligo, PKO BP,czy Credit Agricole. Jednak to nie wszystko, ponieważ usługa Rapid Pay działa także w Alior Banku, Volkswagen Bank, Nest Bank i Idea Bank.