Akademia Miracle

Adres: Kaszubska 21A, 78-400 Szczecinek, Polska.
Telefon:793358007.
Specjalności: Szkoła kosmetyczna.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Akademia Miracle to szkoła kosmetyczna zlokalizowana w Szczecinku, Polska. Oferuje ono intensywne szkolenia barberskie od podstaw, które są na najwyższym poziomie przygotowane i prowadzone. W artykule tym przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące tej instytucji, od głównych usług oferowanych, po wyróżniające cechy i informacje praktyczne.

  • Intensywne szkolenia barberskie od podstaw
  • Praktyczne i teoretyczne szkolenie
  • Świetni instruktorzy
  • Wyposażony salon
  • Szkolenia indywidualne i grupowe
  • Kursy specjalistyczne
Akademia Miracle jest zlokalizowana w Szczecinku, Polska. Adres salonu to Kaszubska 21A, 78-400 Szczecinek. Jeśli chcesz odwiedzić salon, zalecam wykorzystać transport publiczny lub samochód, ponieważ parking jest dostępny na miejscu.
  • Profesjonalnie przygotowane szkolenia
  • Merytoryczne i prowadzone w przystępny sposób
  • Świetna organizacja
  • Kompetentni instruktorzy
  • Wyposażony salon
  • Indywidualne i grupowe szkolenia
  • Kursy specjalistyczne
Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na szkoleniu lub uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z salonem telefonicznie pod numerem 793 358 007 lub zwrócić się do nich przez e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń i usług oferowanych znajdziesz na stronie internetowej salonu. Szkolenie zorganizowane przez Miracle było na najwyższym poziomie – profesjonalnie przygotowane, merytoryczne i prowadzone w przystępny sposób. Świetna organizacja, kompetentni instruktorzy i doskonale wyposażony salon. Szkolenie zorganizowane przez Miracle było na najwyższym poziomie – profesjonalnie przygotowane, merytoryczne i prowadzone w przystępny sposób. Świetna organizacja, kompetentni instruktorzy i doskonale wyposażony salon. Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business. Średnia opinia: 5/5.

Więcej firm w Szczecinek

Tak, Akademia Miracle oferuje intensywne szkolenia barberskie od podstaw.
Akademia Miracle jest zlokalizowana w Szczecinku, Polska, przy ul. Kaszubska 21A.
Możesz skontaktować się z Akademią Miracle telefonicznie pod numerem 793 358 007 lub za pomocą e-maila.
Tak, Akademia Miracle ma 3 recenzje na Google My Business, z medianą oceną 5/5.
Tak, Akademia Miracle oferuje szkolenia indywidualne i grupowe, a także kursy specjalistyczne.
Akademia Miracle - Szczecinek
5/5

Jestem bardzo zadowolona z Intensywnego szkolenia barberskiego od podstaw, duża dawka cennej wiedzy teoretycznej i praktycznej, świetni instruktorzy i doskonale wyposażony salon. Szczerze polecam to miejsce.

Akademia Miracle - Szczecinek
5/5

Szkolenie zorganizowane przez Miracle było na najwyższym poziomie – profesjonalnie przygotowane, merytoryczne i prowadzone w przystępny sposób. Świetna organizacja, kompetentni instruktorzy i przyjazna atmosfera. Zdecydowanie polecam!

Akademia Miracle - Szczecinek
5/5

Szkolenie organizowane przez Martynę z makijażu od podstaw. Totalny profesjonalizm ogrom poświęconej uwagi i skupienia na przekazaniu jak największej ilości wiedzy🙌🏻 Z całego serca polecam ‼️

Jesteś właścicielem?

Zgłoś zmianę. Sprawdzimy ją przed publikacją.

Jesteś właścicielem?

Zgłoś zmianę. Sprawdzimy ją przed publikacją.