Komisja Nadzoru Finansowego

Zamknięte teraz

3,076 opinii

Piękna 20, 00-549 Warszawa, Warsaw

Dziś otwiera o 8:15 am

Adres: Piękna 20, 00-549 Warszawa
Telefon:222625000.
Strona internetowa: knf.gov.pl
Specjalności: Government office.
Inne ważne informacje: Parking dla wózków, Wejście dla wózków, Paid multi-storey car park.
Opinie: Ta firma ma 76 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Komisja Nadzoru Finansowego Piękna 20, 00-549 Warszawa
  • Poniedziałek08:15–16:00
  • Wtorek08:15–16:00
  • Środa08:15–16:00
  • Czwartek08:15–16:00
  • Piątek08:15–16:00
  • SobotaZamknięte
  • NiedzielaZamknięte

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) - to jednostka samorządu terytorialnego, która jest odpowiedzialna za nadzór nad sektorem finansowym w Polsce. Siedziba Komisji Nadzoru Finansowego znajduje się w Warszawie, w ul. Piękna 20, 00-549.

  • Nadzór nad bankami i instytucjami finansowymi
  • Nadzór nad ubezpieczeniami społecznymi
  • Nadzór nad funduszami pożyczkowymi i funduszami inwestycyjnymi
  • Nadzór nad emitentami obligacji i papierów wartościowych
  • Nadzór nad activities emisji papierów wartościowych
  • Nadzór nad prowadzoną działalnością banków i instytucji finansowych
  • Współpraca z innych organów państwowych i samorządowych w zakresie nadzoru nad sektorem finansowym
Komisja Nadzoru Finansowego mieści się w Warszawie, w ul. Piękna 20, w sąsiedztwie centrum miasta. W pobliżu znajdują się dworce kolejowe, stacje metra i parkowanie. Biura KNF są dostępne dla niewidomych i osób z niepełnosprawnością ruchu.
  • Doświadczony i kompetentny personel
  • Dostępne usługi dla niewidomych i osób z niepełnosprawnością ruchu
  • Professionalne i efektywne usługi
  • Dostępne informacje w języku polskim i angielskim
  • Dobra komunikacja z konsumentami
  • Godziny pracy: [wyszczegółowione w strone internetowej]
  • Bilety: [wyszczegółowione w strone internetowej]
  • Transport: [wyszczegółowione w strone internetowej]
  • Parking: [wyszczegółowione w strone internetowej]
Komisja Nadzoru Finansowego otrzymała 76 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 3/5. Nielepna opinia gospodarza: "Łatwo jest dojść do biura, ale parking jest zupełnie niewygodny. Bardzo miło by miał specjalne parkowanie dla niewidomych."
Komisja Nadzoru Finansowego - Warsaw

Tylko w 2024 roku w Polsce odnotowano ponad 30 tysięcy oszustw inwestycyjnych. Polacy stracili na nich ponad 300 milionów złotych. KNF rozkłada ręce, Urząd Ochrony Danych Osobowych jest bezradny, a Policja nagrywa kampanię ostrzegawczą, którą zobaczyło zaledwie czterysta osób.

Komisja Nadzoru Finansowego - Warsaw

Bardzo polecam praktyki w departamencie licencji ubezpieczeniowych. Można bardzo duzo z nich wynieść a w dodatku ludzie są bardzo mili i serderczni. Zwłasscza bardzo serdecznie pozdrawiam Anię i Wojtka, którzy czuwali nademną podczas praktyk i zawsze pomagali w trudniejszych sprawach dzięki czemu naprawdę dużo się tam nauczyłem. Polecam

Komisja Nadzoru Finansowego - Warsaw

KNF jest pośmiewiskiem na rynku międzynarodowym. Blokują wszelkie projekty inowacyjne związane z rozwojem rynku kryptowalut. Słyną z wrogości do rynku kryptowalut. Ustawa MICA która w innych krajach wynosi 10-30 stron, KNF potrafił przeregulować do ponad 1000 stron dodatkowych własnych zapisów. Niestety ale ta instytucja blokuje rozwój inowacji w Polsce, przez co inwestorzy pomijając ich regulacje wchodząc na Polski rynek uzyskując licencje w innych krajach.

Komisja Nadzoru Finansowego - Warsaw

Instytucja żenujące, a po tym co robią i próbują zrobić z kryptowalutami to kadra na śmietnik

Komisja Nadzoru Finansowego - Warsaw

Radziłbym dowiedzieć się więcej na temat rynku kryptowalut :)

Komisja Nadzoru Finansowego - Warsaw

KNF cel: "Nadzór nad rynkiem finansowym, zapewnienie prawidłowego funkcjonowania tego rynku, jego stabilności, bezpieczeństwa oraz przejrzystości, zaufania do rynku finansowego, a także zapewnienie ochrony interesów uczestników tego rynku." Czy chociaż jeden z tych celów został osiągnięty? Dzisiaj Pan Jastrzębski udowodnił, że działa na korzyść banków i CBA powinno zbadać sprawę.

Komisja Nadzoru Finansowego - Warsaw

KNF, czyli Kumple Naciągaczy Finansowych. Urząd tytułuje się regulatorem rynku, choć nikt i nic nie robi tak wiele złego dla rynku i jego uczestników jak KNF. Urząd zatrudnia sporo osób, niestety, najczęściej niekompetentnych, a jeśli już ktoś coś potrafi, ucieka jak najszybciej. Widać to nie tylko w skuteczności podejmowanych działań (afery i przekręty są na naszym rynku chlebem powszednim), ale również w bieżącym kontakcie z urzędem i jego pracownikami.

Komisja Nadzoru Finansowego - Warsaw

Niestety, Komisja działa jak cale nasze Państwo, każda sprawa trwa wieki, pomyłki i niekompetencja na każdym kroku. W drugą stronę jeśli petent się pomyli lub spóźni Komisja kary nakłada sprawnie i szybko, tutaj pomyłek nie ma. Nie wspomnę już o tak prozaicznej sprawie, jak próba dodzwonienia się. Oczywiście nikt oficjalnie się nie poskarży, bo gniew urzędnika może skutecznie utrudnić życie.

Napisz opinię

Opisz wizytę. Opinia czeka na weryfikację przed publikacją.

Ocena

Więcej poradników

Wszystkie poradniki

KNF nadzoruje sektor finansowy w Polsce, obejmując banki, ubezpieczenia społeczne, fundusze pożyczkowe i inwestycyjne, emitentów obligacji i papierów wartościowych, oraz działalność banków i instytucji finansowych.
Siedziba KNF znajduje się w Warszawie, w ul. Piękna 20, 00-549.
Tak, KNF oferuje dostępne usługi dla niewidomych i osób z niepełnosprawnością ruchu.
Godziny pracy KNF są dostępne na ich stronie internetowej.
KNF otrzymała średnią ocenę 3/5 na podstawie 76 recenzji na Google My Business.

Inne gabinety w Warsaw

FAQ

Jaki jest telefon do Komisja Nadzoru Finansowego?

Telefon do Komisja Nadzoru Finansowego: 222625000.

Jakie godziny ma dziś Komisja Nadzoru Finansowego?

Komisja Nadzoru Finansowego: Dziś zamknięte. Otwiera środa o 8:15 am..

Gdzie jest Komisja Nadzoru Finansowego?

Komisja Nadzoru Finansowego jest pod adresem Piękna 20, 00-549 Warszawa, Warsaw.

Czy Komisja Nadzoru Finansowego jest otwarte w niedzielę?

Brak godzin niedzielnych dla Komisja Nadzoru Finansowego.

Jesteś właścicielem?

Zgłoś zmianę. Sprawdzimy ją przed publikacją.

Jesteś właścicielem?

Zgłoś zmianę. Sprawdzimy ją przed publikacją.