HOLISTIC SPA

4,956 opinii

Wolności 63, 41-800 Zabrze, Polska

Adres: Wolności 63, 41-800 Zabrze, Polska.
Telefon:577620210.
Strona internetowa: facebook.com
Specjalności: Spa i pielęgnacja twarzy, Salon kosmetyczny.
Inne ważne informacje: Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta, Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 56 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

HOLISTIC SPA Wolności 63, 41-800 Zabrze, Polska

Adres: Wolności 63, 41-800 Zabrze, Polska.

Telefon: 577620210.

Strona internetowa: facebook.com.

Spa i pielęgnacja twarzy, Salon kosmetyczny.

Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta, Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe.

Ta firma ma 56 recenzji na Google My Business.

4.9/5.

Chodzę do Holistic SPA od ponad roku, gdzie miałam wykonywane różne zabiegi, od stylizacji brwi po laminację rzęs oraz zawsze raz w miesiącu hybrydy na paznokciach u dłoni. Za każdym razem usługi wykonywane są na najwyższym poziomie i z ogromną starannością. Zawsze wychodzę z salonu z pięknymi i niezwykle dopieszczonymi paznokciami. Super miejsce Pełen profesjonalizm, polecam z całego serca.

HOLISTIC SPA - Zabrze

Chodzę do Holistic SPA od ponad roku gdzie miałam wykonywane różne zabiegi, od stylizacji brwi po laminację rzęs oraz zawsze raz w miesiącu hybrydy na paznokciach u dłoni. Za każdym razem usługi wykonywane są na najwyższym poziomie i z ogromną starannością ☺️ Zawsze wychodzę z salonu z pięknymi i niezwykle dopieszczonymi paznokciami ♥️ ♥️ ♥️

HOLISTIC SPA - Zabrze

Super miejsce! Pełen profesjonalizm, polecam z całego serca

HOLISTIC SPA - Zabrze

Kupiłam swojej mamie pakiet urodzinowy w ramach prezentu na tą właśnie okazje. Niestety ze względu na komplikacje jakie dostałam przechodzą najśmieszniejsze oczekiwania, brak jakiejkolwiek organizacji ze strony salonu. Po pierwsze pakiet zawierał dwa zabiegi które miały być wykonane w jednym dniu. Zabiegi rozstały rozplanowane na dwie różne wizyty z miesięcznym odstępem. Przed pierwszą wizytą termin został zmieniany wielokrotnie, następnie w ostatecznym dniu zabiegu mama dostała SMS że ze względu na podwojenie terminu w jednym dniu jej zabieg zostaje odwołany. Ostatecznie dostała telefon wyjaśniający po kilku godzinach od dostania wiadomości że jej zabieg jednak się odbędzie. Z zabiegów mama wróciła zadowolona, jednak chaos i brak organizacji niestety odejmuje profesjonalizmu.

HOLISTIC SPA - Zabrze

Gorąco polecam zabiegi laminacji brwi i rzęs, piękne wykonanie i mile spędzony czas. Pani Agnieszka cudowna! Salon piękny, czysty i pachnący! Dziękuję!

HOLISTIC SPA - Zabrze

Jak zawsze z przyjemnością przychodzę do Waszego salonu!:) Pełen profesjonalizm i zaopiekowanie:) Bardzo dziękuję, od wczoraj jestem przeszczęśliwa - pięknie zrobione paznokcie! Pozdrawiam:) Sandra

HOLISTIC SPA - Zabrze

Opinia na Google mówi sama za siebie = 5/5! Świetne zabiegi na twarz, Pani Ola pełen profesjonalizm, nie da się jej zagiąć w żadnym temacie, posiada ogromną wiedzę dzięki czemu nie boję się próbować nowych zabiegów, bo wiem, że będzie rewelacyjny efekt. Dodatkowo makijaż permanentny cudo, Pani Kasia świetnie doradzi, kształt idealny. Sama atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że czujesz się jak dama. Uwielbiam to :) Gabinet na pewno godny polecenia!

HOLISTIC SPA - Zabrze

Masaż kamieniami gorącymi... rewelacyjny 😉 odstresowujący i profesjonalnie zrobiony😊

HOLISTIC SPA - Zabrze

Wspaniałe miejsce, świetna, profesjonalna obsługa. Szeroki pakiet zabiegów, po których efekty są świetne.

Napisz opinię

Opisz wizytę. Opinia czeka na weryfikację przed publikacją.

Ocena

Więcej poradników

Wszystkie poradniki

Inne gabinety w Zabrze

FAQ

Jaki jest telefon do HOLISTIC SPA?

Telefon do HOLISTIC SPA: 577620210.

Gdzie jest HOLISTIC SPA?

HOLISTIC SPA jest pod adresem Wolności 63, 41-800 Zabrze, Polska.

Jesteś właścicielem?

Zgłoś zmianę. Sprawdzimy ją przed publikacją.

Jesteś właścicielem?

Zgłoś zmianę. Sprawdzimy ją przed publikacją.